Stylové vánoční focení s kouzelnou atmosférou

Rád bych Vás touto cestou pozval na vánoční focení, které pořádám ve svém ateliéru. V tomto článku najdete informace o celém focení včetně ukázku hotových fotografií.

 

Chcete mít krásné rodinné fotky s vánoční tématikou?

Vytvořím Vám krásné fotky Vaší rodiny, Vašich dětí, a to v krásném vánočním prostředí, které jsem letos připravil.

 

Nelíbí se Vám žádné kýčovité a přeplácané scény, kterých je všude plno?

I zde u tématického focení dodržuji svůj koncept “v jednoduchosti je krása”. Chci, aby na mých fotkách bylo vidět, že hlavním objektem focení jste Vy. Zároveň jsem se snažil vytvořit scénu, která vytváří co možná nejhezčí vánoční atmosféru i při zachování jednoduchosti.

 

 

Vánoční focení – informace

 

Kde se fotografuje?

V mém ateliéru. Adresu najdete v kontaktech.

Kde najdu vypsané termíny focení a jak si zarezervuji focení?

Vypsané termíny pro vánoční focení najdete na mé Facebookové stránce (z důvodu přehlednosti), kde můžete provést i rezervaci pomocí komentáře, nebo napsáním zprávy přímo mně. Pokud Facebook nemáte, napište mi a volné termíny Vám rád zašlu popř. provedu rezervaci.

Jak se obléci na focení?

Scéna je spíše tmavá, takže abychom vytvořili kontrast fotce abyste co nejvíce vynikli, doporučuji obléci se do světlých barev. Minimálně světlé svršky. Opět i zde platí, žádné barevné loga, velké nápisy na tričkách, nebo šílené vzory na košilích. Čím hezčí oblečení vyberete, tím hezčí fotky budete mít.

Jak dlouho focení trvá a kolik fotek dostanu?

Jedná se o tzv. minifocení, což znamená více focení v jeden den. Mezi foceními jsou půlhodinové rozestupy, aby se netvořily fronty. Focení bude trvat maximálně půlhodiny, zpravidla méně. Je proto důležité, abyste na focení přijížděli včas. Nelze totiž v případě pozdního příjezdu vyhrazenou půlhodinu pro Vás posunout a okradete se tím o Váš čas pro focení.

Dostanete 3 upravené retušované fotografie dle vlastního výběru a 1 mnou vytvořenou pohlednici (přání k Vánocům). Pohlednice bude vytvořena z jedné z již upravených fotografií.

Kolik stojí focení?

Cena za vánoční focení je 500kč. Platí se po focení v hotovosti. Pokud nebylo dohodnuto jinak.

Věřím, že se Vám takové vánoční fotky líbí a budu se těšit, že se potkáme v ateliéru při tvoření těch Vašich.