Reference

Andrea

Ondra je opravdu profesionál ve svém oboru.Od začátku probíhalo vše na jedničku, komunikace, schůzky a následně nádherné fotky zachycující nejvýznamnější okamžiky svatebního dne. Se svými foťáky byl vždy připraven na správném místě; aby mu neunikl žádný důležitý moment. Byli jsme nadmíru spokojeni a chtěli bychom mu poděkovat za přátelský přístup a především za úžasný výstup jeho práce 🙂 můžeme jen doporučit. Děkujeme Ondro.

Rekovi

Maximální spokojenost. Pan fotograf je moc milý a hlavně trpělivý! Focení probíhalo s naším 9ti letým synem, ale také se synem, kterému byl měsíc a půl. Moc děkujeme a těšíme se na další focení.

Mirka + Jakub + Anička

Děkujeme panu Budkovi za zhotovení parádních fotek na našem oblíbeném místě- v okolí Erbenovy vyhlídky. Ač foukal již takřka mrazivý vítr, všichni jsme ve zdraví přežili 🙂

Andrea Rozehnalová

Supr fotograf. I přesto že nám v náš den D pršelo. Vše nakonec dobře dopadlo. Pan fotograf byl supr. Měl spostu nápadů na fotky. Určitě doporučujeme. Ještě jednou děkujeme

Terka a Ondra

Jsme s focením moc spokojeni a určitě to není poslední focení s Ondrou 🙂 Můžeme jen doporučit, Ondra je profík a ještě ke všemu zábavný 🙂 . Fotky se moc líbí všem.

Petr Bachmann

Absolvovali jsme už několik focení, ale s Ondrou to bylo od začátku přirozené, bez křeče. Přišel o několik desítek minut dříve, aby si zmapoval terén, takže nás potom v podstatě vedl na vhodná místa. Z fotek jsme nadšeni. Ondra si nás zkrátka získal. Konečně máme rodinného fotografa. 🙂 Ještě jednou díky.

Štefan a Míša

Z focení jsme byli nervózní, ale rychle nás to přešlo. Ondra je pohodář se smyslem pro humor, což pomohlo k uvolněné atmosféře, na kterou rádi vzpomínáme. Z fotek máme radost, povedly se, a proto se necháme nafotit již brzy s miminkem, aby ty nejkrásnější okamžiky byly opět tak skvěle zachycené 🙂

Anet a Patrik

Úžasný zážitek a ještě lepší fotečky 🙂 S Ondrou bylo fajn fotit, skvělá komunikace během focení což je hodně důležité když jste nervozní a nevíte kam s rukama, nohama a nakonec si užijete u toho tolik srandy že to z vás spadne. Myslím že takový přístup je hodně důležitý aby z toho vznikly krásné, přirozené a nenucené fotky!
Za nás velké doporučení a ještě větší dík, už teď se těšme až nám Ondra nafotí prcka 🙂

Fanda

Skvělá zkušenost s Ondrou, pobavili jsme se a co je hlavní nafotil nám úžasný fotky. Toho kluka můžu doporučit všema deseti! 🙂

Helča

S Ondrou je moc fajn focení. Není to nic nuceného, nepřirozeného, prostě to jde samo. Ondra je klidný člověk, takže už to dělá hodně. Nechává prostor i pro Vaše pokusy a pózy. Celé focení je v pozitivním duchu a já si navíc užila i spoustou zábavy. Fotky jsou moc krásný, rodina z nich byla nadšená.

Renča

Děkujeme za krásné fotky. Jsem z nich nadšená. Je velice těžké zkorigovat na focení psa a roční dítě, ale vše se podařilo na jedničku a jsme na fotkách celá rodina, navíc v krásné přírodě. Focení nezabralo ani hodinu, takže i náš malý s tím neměl problém a vše se zvládlo v úplné pohodě. Vřele doporučuji.